TRAVEL SET 3ml/ NIGHT PRIORITY

EVASION
Цей крем справжня «коренеотерапія» - лікуванням верхнього шару шкіри.

Механізм дії:
Синтез керамідів та інших важливих ліпідів для шкіри порушується з багатьох причин. Найчастіше в спеціальних органелах клітин зернистого шару - ламелярних тільцях не утворюється достатньої кількості вузькоспеціалізованих і унікально організованих міжклітинних ліпідів або патологічно змінюється їх співвідношення. З’являється сухість, лущення, шкіра стає чутливою та реактивною. Унікальний крем, збалансований за складом церамідів,   холестеролу, жирних кислот і фосфоліпідів, вироблених з омега-3, глибоководної риби Омега-6 і рослинних олій чорної смородини, авокадо і рисовихвисівок, точно повторює склад біліпідних шарів між клітинами і постклітинними структурами рогівки шару і відновлює вологу, еластичність і сяючий вигляд здорової молодої шкіри.

Активні компоненти:
Олія глибоководних риб (Омега-3 і Омега-6*), олія рисових висівок, олія насіння чорної смородини, олія авокадо, вітамін Е, гідролізовані протеїни пшениці, гідролізовані білки пшениці, пектин, пролін,   серин, аргінін, глюкоза, екстракт червоних водоростей.

Рекомендовано до застосування:

●       суха шкіра;
●       атопічна шкіра;
●       шкіра схильна до дерматиту.

Спосіб застосування:
Для пацієнтів з сухою шкірою 30 днів вранці і ввечері щодня з перервою в 2 тижні і відновленням курсу. Для вікової шкіри 4 разипротягом року курсом 30 днів у якості нічного крему.

Підкатегорія: Sos-репарацiя

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda