Олія для обличчя Skin Hydration Anti-Аging Oil Evasion, 50 мл

SOREX
Вперше!
Відразу 7 видів гіалуронової кислоти різної молекулярної маси для миттєвої гідрогенізації всіх шарів шкіри, підсилено екстрактами і оліями еко пресування з лікарських рослин, пептидами і хистомерними клітин!

Реставрація старіючої шкіри з порушеним водно-жировим шаром! 
Ідеальний баланс гідроліпідної мантії!

Сироватка не схожа на масло - легка, як дихаюча хмарка, немає ні відчуття липкості, ні плівки!

ЕФЕКТИ:

• швидко відновлює гідро-ліпідну мантію;
• захищає клітини від окислення, антиоксидант;
• підвищує пружність та еластичність шкіри за рахунок активації синтезу колагенових і еластинових волокон;
• захищає клітини шкіри від несприятливих зовнішніх подразників;
• стоп вік.

ВИДІЛЕНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Гіалуронат ацетильованого натрію - називають "супер гіалуронкою", завдяки модифікованій молекулі, яка зберігає вологу краще, ніж звичайна гіалуронова кислота, залишається довше на поверхні шкіри за рахунок ацетильних груп, ефективно закріплюючи молекули гіалуронової кислоти в тканинах, забезпечує більш тривалу поверхневу гідрацію і підвищує еластичність шкіри.

Гідролізована гіалуронова кислота - це низькомолекулярна форма гіалуронової кислоти, отримана шляхом розщеплення (гідролізу) молекул на більш дрібні частинки. Вона здатна проникати в глибокі шари шкіри як зовні, так і зсередини, утримує в 2 рази більше вологи, ніж звичайна гіалуронова кислота.

Гіалуронат натрію - похідною молекули гіалуронової кислоти, меншого розміру, так як молекула ГК очищається від жирів, протеїнів і певних кислот, і завдяки невеликим обсягам молекули легко проникає в глибокі шари шкіри. Крім основних функцій гідратації, активно стимулює вироблення колагену і еластину.

Крос-полімер гіалуронату натрію - одна з форм гіалуронової кислоти, так звана 3D гіалуронова кислота, забезпечує тривалу гідратацію, її структура впливає на повільний вивільнення молекул, тому вони довше залишаються на поверхні шкіри.

Гіалуронат калію - ще одна низькомолекулярна формою гіалуронової кислоти, яка отримується шляхом видалення із молекули ліпідів, протеїнів і нуклеїнових кислот зі збереженням її водоутримуючої здатності, здатна проникати в глибокі шари шкіри.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

 вода, пальмітол трипептид-5, екстракт дев’ясила британського, екстракт пилку, олія соєвих бобів, олія оливи, олія пшениці, аденозин, гідроксипропілтрімонія гіалуронат, гіалуронова кислота, аргінін, алантоїн

ВИКОРИСТАННЯ:

Наносити на очищену шкіру після тонізації під базовий крем вранці і/або ввечері легкими масажними рухами до повного всмоктування, потім необхідно додати кілька крапель (один прес на дозаторі) до базового крему, нанести на шкіру, завершуючи щоденний догляд.

Підкатегорія: Антиоксидантний захист

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda