Сироватка проти випадання волосся Mezo Bico Pill, 6 мл

Біоактивний препарат нового покоління – безпечна зброя у боротьбі з втратою волосся навіть за андрогенної алопеції!
Потужна швидка та безпечна перемога над випадінням волосся!

ЕФЕКТИ:

Інтенсивна терапія для боротьби з алопецією будь-якого виду, блокує 5-альфа-редуктазу!
Посилення росту та якості волосся на 100% - продовжує фазу анагену!
Значна затримка старіння волосся!
Зупинить випадіння і старіння волосся, покращить якість, посилить мікроциркуляцію - головні складові для Вашого здорового волосся!
Без ефекту відміни та без навантаження на організм!
Не містить масляної основи та не обтяжує волосся!

Активні інгредієнти:
*Екстракт листя оливи - олеанолова кислота (elenoic acid) входить до складу олеуропеїну, який міститься в екстракті, що виділяється з листя Оливкового дерева. Олеуропеїн вважається компонентом, що має найефективніший вплив на вільні радикали, коли-небудь виявленим у натуральних речовинах. Є потужним інгібітором ферменту 5-α-редуктази.

* Хвощ польовий – дуже багатий на кремній, який зміцнює сполучну тканину та судини. В екстракті міститься 10% мінеральних речовин, з яких понад 66% кремнієвої кислоти та силікатів, а також 0,3% флавоноїдів (сильних антиоксидантів), в основному глікозидів кверцетину (кверцетин 3-глюкозид та його малонові ефіри), а також кверцетин, лютеолін , Кемпферол, апігенін; фенольні кислоти, а також метилові ефіри протокатехової та кавової кислот, полієнові кислоти, рідкісні дикарбонові кислоти та фітостероли, сапоніни (еквізетонін), гіркоти, фітостерини (холестерин, ізофлюкостерол, кампестерол та ін.), таніни, аскорбінова кислота, бета-каротин, макро- та мікроелементи, необхідні для синтезу колагену та еластину, що є основою шкіри: кальцій, калій, алюміній, марганець, магній, мідь, молібден, селен.

*Біотинол трипептид-1 – продукт взаємодії біотину та Tripeptide-1, синтетично створений інгредієнт, важається похідним протеїну. Молекула Біотиноїл трипептиду-1 містить 3 амінокислоти: гліцерин (glycerine), гістидин (histidine) та лізин (lysine).
 Біотиноїл трипептид-1 використовується як речовина, що живить волосся. Використовується для стимуляції росту та профілактики випадіння волосся, в кондиціонерах та масках. Цей комплекс амінокислот сприятливо впливає на харчування та зміцнення волосяного фолікулу, та активно сприяє сповільненню процесів старіння волосся. Стимулює клітинний метаболізм і фіксує волосяний фолікул.

*Ніацинамід – при зовнішньому застосуванні ніацинаміду було зафіксовано збільшення церамідів та вільних жирних кислот у шкірі – тобто відновлюється порушена бар'єрна функція шкіри та зменшується втрата вологи. Таким чином ніацинамід захищає шкіру від зневоднення та стимулює мікроциркуляцію в дермі.

Курс:
20 процедур, 1 раз на 7-10 днів
Витрата на 1 процедуру – 2-3 мл.
1 флакон = 6мл

Підкатегорія: Алопеція

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda