Маска Meso Hydro Mask Isov Sorex, 200 мл

SOREX
Гель-маска з імітаторами естрогенів - імунний екран шкіри. До складу маски входять одразу два види фітоестрогенів у високих концентраціях - стероїдні (фітостерини) і фенольні (флавоноїди), схожі за хімічним складом з естрогенами людини.

ЕФЕКТИ:

• SOS-ефект - миттєве охолодження, зняття еритеми і болісності;
• глибоке відновлення і тривала регенерація тканин.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

• стовбурові клітини женьшеню;
• екстракт квітів ромашки римської;
• олігопептид людини-1;
• гіалуроноїнової кислоти.

ВИДІЛЕНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

• Розмарин

Містить камфору, парацимоль, камфени, пінени, лімонен, цинеол, борнеол, ліналоол, борнілацетат і терпінол. Розмарин - чудовий природним імуностимулятор.

Основним компонентом екстракту лаванди є фітостероли, ліналоол, кумарини і флавоноїди, тритерпенові сполуки - урсолова кислота, дубильні речовини. В екстракті лаванди вузьколистий також виявлені гераніол і борнсол. Ці речовини зміцнюють шкіру, пригнічують ферментативне руйнування волокон дерми, фітоестрогени рослин забезпечують більш виражену експресію генин генів, що кодують синтез колагену. Фітостероли називають коректором найбільш фізіологічного омолодження шкіри», вони забезпечують свій anti-age ефект, активізуючи рецептори естрогену. Фітостероли також є структурними компонентами клітинної мембрани і мають виражену схожість з холестерином, який міститься в роговому шарі нашої шкіри і відповідає за його щільність і жорсткість (бар'єрні функції шкіри). Тому для його заміни і відновлення пошкодженого шкірного бар'єру використовуються фітостероли як при пілінгах, так і при будь-яких інших порушеннях в роговому шарі епідермісу шкіри.

ВИКОРИСТАННЯ:

Використовуйте в протоколі проф процедури протягом 20 хвилин, або вдома 2-3 рази на тиждень на очищеній шкірі протягом 20-30 хвилин. Змивати теплою водою.

ОБ'ЄМ:
200 мл.

Підкатегорія: Flash-догляд

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda