Пілінг Glycolic KH Peel System Evasion, 30 мл

EVASION
Комбінований хімічний пілінг на основі гліколевої, коєвої, молочної кислот та арбутину для боротьби з фото- та хроностарінням, блокування синтезу меланіну, освітлення пігментації та вирівнювання тону шкіри, посилення синтезу колагену та еластину, підвищення тургору шкіри, розгладження дрібних зморшок.

 Показання:
гіперпігментація різної етіології;
мелазма;
фото- та хроностаріння, зморшки;
постакне, застійні плями;
в'яла шкіра обличчя і тіла.

Передпілінгова підготовка:
 За 14 днів до проведення пілінгу необхідно в домашньому догляді щодня використовувати очищення та базові вечірні креми на основі АНА кислот. За 3-5 днів до процедури не піддавати шкіру депіляції та іншим травмуючим процедурам.

 Протокол процедури:
 1. Очистити шкіру молочком PH Cleansing Lotion від Isov.

 2. Знежирити шкіру Pre-peel System, ретельно обробляючи всі ділянки

 3. Нанести пілінг пензлем (чоло, щоки, підборіддя, ніс). Час експозиції від 3 до 10 хвилин.

4. Під час експозиції важливо стежити за зміною кольору шкіри та, у разі появи червоних плям або ділянок з фростом, необхідно нанести нейтралізуючий розчин на шкіру.

 5. Ретельно змити пілінг водою.

 6. Нанести заспокійливий SOS-засіб Madeca Calming Gel Cream від Isov, завершити процедуру кремом із SPF захистом UV Block 50+++ від Isov. Для посилення процедури можна відразу після змивання пілінгового складу нанести активні сироватки або маски.

 7. Повторити процедуру через 14-21 день, залежно від травматизації шкірних покривів.

8. Курс 6-8 процедур.

 Рекомендації:
щодня вранці та ввечері використовувати регенеруючі препарати, вранці необхідно використовувати сонцезахисні креми з рівнем захисту не менше 50. Тривалість постпілінгового періоду становить від 2 до 4 днів. До кінця 1-2 діб може спостерігатися незначне лущення шкіри.

 Основний склад:
30% гліколева кислота, 9% лимонна кислота, 8% молочна кислота, 5% койєва кислота, 3% саліцилова кислота, 3% альфа-арбутин із рН 2,0.

Протипоказання:
вагітність та лактація, індивідуальна непереносимість, порушення цілісності шкірних покривів, дерматологічні проблеми (інфекційні, вірусні та грибкові захворювання шкіри), діабет, надмірна інсоляція шкіри, у т.ч. відвідування солярію під час проведення пілінгів та у постпілінговому періоді.

Підкатегорія: Освітлення

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda