Пілінг Arginin Peel System

Evasion
Гелевий хімічний пілінг Аргінін Піл Сістем на основі молочної кислоти та аргініну для активації клітинної регенерації, підвищення тургору шкіри, вирівнювання мікрорельєфу шкіри, профілактики та корекції атонічної шкіри, лікування пігментації, ідеально підходить для сухої та чутливої ​​шкіри.
Аргінін Піл Сістем має м'яку відлущувальну дію без свербіжу і подразнення, активує синтез фібробластів і церамідів, стимулюючи вироблення колагену, еластину та гіалуронової кислоти, має легку освітлювальну дію.

ПОКАЗАННЯ:
• суха, чутлива шкіра
• тонка дегідрована шкіра
• «втомлена», стресона шкіра
• дрібні зморшки, перші ознаки старіння шкіри
• пігментація
• УФ-індуковані пошкодження шкіри

Передпілінгова підготовка:
За 10-14 днів до проведення пілінгу необхідно в домашньому догляді щодня використовувати очищення та базові вечірні креми на основі АНА кислот. За 3-5 днів до процедури не робити депіляцію та інші травмуючі процедури.

ПРОТОКОЛ ПІЛІНГУ:
1. Очистити шкіру міцелярною водою PH Cleansing Water від Isov.
2. Знежирити шкіру Pre-peel System, ретельно обробляючи всі ділянки
3. Нанести пілінг пензлем (чоло, щоки, підборіддя, ніс), м'яко втираючи гель у шкіру. Дозволено використання в області навколо очей. Час експозиції від 3 до 10 хвилин, залежно від чутливості шкіри
4. Ретельно змити пілінг водою.
5. Нанести заспокійливий SOS засіб Madeca Calming Gel Cream від Isov, завершити процедуру кремом з SPF захистом UV Block 50+++ від Isov. Для посилення процедури можна відразу після змивання пілінгового складу нанести активні сироватки.
6. Повторити процедуру через 14-21 день, залежно від травматизації шкірних покривів.
7. Курс 6-10 процедур.

Рекомендації: щодня вранці та ввечері використовувати регенеруючі препарати, вранці необхідно використовувати сонцезахисні креми з рівнем захисту не менше 50. Тривалість післяпілінгового періоду становить від 2 до 4 днів. До кінця 1-2 діб може спостерігатися незначне лущення шкіри.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: 20% молочна кислота, 20% аргінін, сік листя алое барбаденсис, алантоїн при рН 2,5.

Протипоказання: вагітність та лактація, індивідуальна непереносимість, порушення цілісності шкірних покривів, дерматологічні проблеми (інфекційні, вірусні та грибкові захворювання шкіри), надмірна інсоляція шкіри, у т.ч. відвідування солярію під час проведення пілінгів та у постпілінговий період.


Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda