Лосьйон Pre-peel System Evasion, 100 мл

Передпілінговий лосьйон для додаткового очищення та знежирення шкіри в протоколі хімічного пілінгу, а також для застосування в домашньому догляді для додаткового антибактеріального, себоругуючого, протизапального очищення жирної та проблемної шкіри та передпілінгової підготовки.

Застосування:
 1. У професійній процедурі хімічного пілінгу Евазьйон Пре-піл Систем використовується після очищення шкіри. Необхідно змочити лосьйоном Евазьйон Пре-піл Сістем ватний диск. Ретельно промокають рухами обробити ділянки шкіри, слідом провести протокол хімічного пілінгу.

2. Для домашнього застосування використовувати Евазьйон Пре-піл Сістем у вечірній час після очищення шкіри як лосьйон від 1 до 5 разів на тиждень. Уникати влучення в очі.

 Рекомендації:
вранці необхідно використовувати сонцезахисні креми з рівнем захисту не менше 50. До кінця 1-2 діб використання Евазьйон Пре-піл Сістем може спостерігатися незначне лущення шкіри.

 Основний склад:
1% кислота саліцилова, 3% кислота азелаїнова, ефірна олія чайного дерева, пропанол

Протипоказання:
вагітність та лактація, індивідуальна непереносимість, порушення цілісності шкірних покривів, дерматологічні проблеми (інфекційні, вірусні та грибкові захворювання шкіри), надмірна інсоляція шкіри, у т.ч. відвідування солярію під час проведення пілінгів та у постпілінговому періоді.

Підкатегорія: Проблемна шкіра

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda