Набір сироваток EGF Stem C Isov Sorex (10*5 мл)

SOREX
Універсальний реставратор шкіри.
Підвищена концентрація E.G.F - епідермального фактору росту, підсилена стабільним вітаміном С, відновлює біологічний потенціал клітин шкіри. Гальмує процес старіння, відновлює механізм поділу клітин епітелію, ендотелію і фібробластів, притаманних молодій шкірі, запускає каскад реакцій, що призводять до оновлення клітинного пулу.

Боротьба з дегідрацією та еластозом, вирівнювання мікрорельєфу та розгладжування зморшок, захист клітин від руйнування, ідеальна процедура фракційної мезотерапії для в'янучої, тьмяної шкіри.

ЕФЕКТИ:
* посилена формула для відновлення потенціалу клітин шкіри
* боротьба з дегідрацією і еластозом;
* вирівнювання мікрорельєфів і розгладжування зморшок;
* захист клітин від руйнування;
* ідеальна процедура фракційної мезотерапії для втомленої, тьмяної шкіри.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

* олігопептид людини -1

Діє на молекулярному і клітинному рівні та уповільнює процес старіння клітин шкіри, покращує ріст клітин епітелію, ендотелію та фібробластів, покращує проліферацію тканин, знижує ймовірність інфікування, запобігає зростанню рубцевих тканин, відновлює нормальне функціонування тканин після пошкодження.

* стовбурові клітини (культуральний екстракт) томатів

Нейтралізують дію вільних радикалів, зміцнюють імунні властивості клітин, вирівнюють колір шкіри, додаючи сяйва та свіжості, відновлюють шкірне покриття.

* аденозин

Відновлює пошкодження шкіри, тонус колагенових волокон і синтез молодого колагену, забезпечує шкірі пружність і еластичність, регулює енергію в клітинах, потужний протизапальний ефект.

* ацетил гексапептид-8

Ботуліноподібний низькомолекулярний пептид, міорелаксант, ефективно зменшує існуючі і запобігає появі нових зморшок.

* ніацинамід

Ідеально підходить при фотостарінні і гіперпігментації: освітлює, заспокоює подразнену шкіру, гідрує та зберігає рівень вологи, має протизапальну та антибактеріальну дію.

ВИКОРИСТАННЯ:
Використовуйте щодня як сироватку на очищену шкіру під базовий крем або в протоколі фракційної мезотерапії 1 раз на тиждень, а також для процедури іонофорезу.

У НАБОРІ:

10 шт х 5 мл

Підкатегорія: Гідратація

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda