Риб'ячий жир концентрат Омега-3 75%, 90 капсул

EVASION
Біологічно активна добавка (БАД)

Для Evasion ми завжди вибираємо найкраще!

В ОМЕГА від Evasion використовується екологічно чиста натуральна сировина антарктичних особин риб (тріска, сардина, оселедець та ін.): риб'ячий жир запатентованої марки MEG-3®️, виробництва швейцарської компанії «DSM» - провідного лідера у сфері виробництва біодобавок.

ОМЕГА MEG-3®️ отримують у промислових рибних господарствах, суворо дотримуючись регламентів урядових організацій. Цей процес здійснюється у районі, де холодні антарктичні води сходяться континентальним шельфом далеко від західного узбережжя Південної Америки.

За якості, функції та зовнішній вигляд шкіри багато в чому відповідає здоровий ліпідний бар'єр. Для його підтримки потрібні корисні поліненасичені жирні кислоти, які організм, на жаль, не може синтезувати самостійно. Тому, в раціон обов'язково потрібно включати БАД, що містить дві найважливіші незамінні кислоти: ейкозапентаєнову та докозагексаєнову. Вони пов'язані зі структурно-функціональною організацією клітинних мембран, перешкоджають тромбоутворення та піднімають тонус кровоносних судин. Включаючись у біслой клітинних мембран, поліненасичені жирні кислоти регулюють проникність і формують відповідне ліпідне оточення мембранних білків і ферментів, сприяють метаболізму холестерину в печінці та його елімінування з організму.

Дефіцит споживання омега-3 сьогодні є величезним. Це пов'язано з ритмом життя, незбалансованим харчуванням, дієтами та інше. Нестача надходження Омега-3 призводить до серйозних ушкоджень в організмі і, перш за все, позначається на шкірі, волоссі та нігтях.

Як приймати: для дітей від 6 років: курс 1.5 місяці 2 рази на рік, по 1 капсулі 1 раз на день, для дорослих старше 12 років: курсами від 1.5 до 4 місяців в осінньо-зимовий період по 1 капсулі 2 рази на день.

УВАГА!!! Вагітним і годуючим жінкам приймати за рекомендацією та під наглядом лікаря.

Вміст 1 капсули:

масова частка ПНЖК омега-3 – 375 мг
ейкозапентаєнова кислота - 250 мг
докозагексаєнова кислота - 100 мг

Evasion пропонує унікальний комплекс для молодості та здоров'я вашої шкіри та всього організму:

№1 - крем з Омега 3, Омега 6 глибоководних риб

№2 - БАД з ейкозапентаєновою та докозагексаєновою кислотами в ідеальному використанні та з екологічно чистої сировини.

Підкатегорія: БАД

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda