Набір сироваток Vita-C Isov Sorex (5*10 мл)

SOREX

VITA C - активна форма вітаміну С. Стабільна похідна сполука, здатна проникати глибоко в дерму в капсулах дронів та стимулювати зростання молодого колагену. Світіння шкіри та делікатне освітлення подвійний дбайливий догляд. Поєднання найпотужніших активів лінії Sorex у комплексі (фітостволові клітини, колаген, людський олігопептид) оптимального РН сироватки та стабільної форми вітаміну С забезпечує миттєве сяйво.


ЕФЕКТИ:

●миттєве сяйво для будь-якого типу шкіри;
●захист від хроно- і фотостаріння;
●освітлення шкіри і блокатор виробництва меланіну;
●зміцнення імунітету, відновлення після будь-якої терапії (лазер, пілінги, лікування акне, постакне);
●запуск виробництва колагену і еластину.

ОСНОВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:

Верхня частина:
* Вітамін С - нейтралізатор вільних радикалів, зупиняє вироблення меланіну, звужує розширені пори, прискорює загоєння тканин, володіючи ефектом, що регенерує, уповільнює процес передчасного старіння і скорочує ознаки фотостаріння.

Нижня частина:
* Арбутин - сильний рослинний відбілюючий агент, порівнюваний з гідрохіноном, нетоксичний і неканцерогенний, знижує синтез меланіну при гіперпігментаціях, показаний для вирішення проблем гіперпігментації (темні плями, вікові плями, сонячні плями і ластовиння, плями, спричинені пошкодженнями та різні форми меланодер).
* Колаген – стимулює ріст клітин, відповідає за еластичність тканин, запобігає обвисанню та в'ялості шкіри, утримує вологу в клітинах, вирівнює мікрорельєф.
* Людський олігопептид-1 - діє на молекулярному та клітинному рівні та уповільнює процес старіння клітин шкіри, покращує ріст клітин епітелію, ендотелію та фібробластів, покращує проліферацію тканин, зменшує ймовірність ураження інфекцією, ріст рубцевих тканин, відновлює нормальне.
* Фіто-стволові клітини фруктових дерев.

ВИКОРИСТАННЯ:

Для активації концентрату натисніть верхню частину кришки і струсіть флакон. Через 15 хвилин замінити його сплітом. Використовувати щодня в якості сироватки на очищену шкіру або для проведення процедури фракційної мезотерапії. Після змішування препарат дозволяється зберігати до двох тижнів в холодильнику.

У НАБОРІ:

5 подвійних капсул по 10 мл.

Підкатегорія: Регенерація та оновлення шкіри

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda