Пілінг Mandelic Peel System Evasion, 30 мл

EVASION
Гелевий хімічний пілінг для вирівнювання мікрорельєфу шкіри, профілактики та корекції увядаючої шкіри, лікування пігментації, себореї, вугрової хвороби, жирної та пористої шкіри обличчя та тіла.
Пілінг ідеальний для шкіри з непереносимістю інших АНА кислот, безпечний для використання в літню пору року, підходить для чутливої ​​шкіри, не викликає свербіж, роздратування і запоздалу гіперпігментацію, оскільки мигдальна кислота має молекулу великого розміру, повільно проникаючи через роговий шар.

Показання:
 · Шкіра з ознаками себореї, фолікуліти;
 · акне I і II ступеня, постакне;
 · гіперкератоз, нерівність та бугристість шкіри;
 · гіперпігментація, мелазма, лентиго;
 · дрібні зморшки, атонія;
 · фотостаріння;
 · підготовка до лазерних шліфування.

 Передпілінгова підготовка:
 За 10-14 днів до проведення пілінгу необхідно в домашньому догляді щодня використовувати очищення та базові вечірні креми на основі АНА кислот. За 3-5 днів до процедури не піддавати шкіру депіляції та іншим травмуючим процедурам.

Протокол процедури:
 1. Очистити шкіру молочком PH Balance Cleansing Lotion від Isov.

 2. Знежирити шкіру Pre-peel System, ретельно обробляючи всі ділянки

 3. Нанести пілінг пензлем (чоло, щоки, підборіддя, ніс) від периферії до центру. Час експозиції від 3 до 7 хвилин. Для посилення процедури допустиме втирання марлевим диском до припинення ковзання.

 4. Під час експозиції важливо стежити за зміною кольору шкіри та, у разі появи червоних плям або ділянок з фростом, необхідно нанести нейтралізуючий розчин на шкіру.

 5. Ретельно змити пілінг водою.

6. Нанести заспокійливий SOS-засіб Madeca Calming Gel Cream від Isov, завершити процедуру кремом із SPF захистом UV Block 50+++ від Isov. Для посилення процедури можна відразу після змивання пілінгового складу нанести активні сироватки.

 7. Повторити процедуру через 14-21 день, залежно від травматизації шкірних покривів.

 8. Курс 4-6 процедур.

Рекомендації:
щодня вранці та ввечері використовувати регенеруючі препарати, вранці необхідно використовувати сонцезахисні креми з рівнем захисту не менше 50. Тривалість постпілінгового періоду становить від 2 до 4 днів. До кінця 1-2 діб може спостерігатися незначне лущення шкіри.

Основний склад:
40% мигдальна кислота з рН 2,0, етоксидигліколь, пропанол.

Протипоказання:
вагітність та лактація, індивідуальна непереносимість, порушення цілісності шкірних покривів, дерматологічні проблеми (інфекційні, вірусні та грибкові захворювання шкіри), надмірна інсоляція шкіри, у т.ч. відвідування солярію під час проведення пілінгів та у постпілінговому періоді.

Підкатегорія: Проблемна шкіра

Click to order
Запрос цены для специалиста
Total: 
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Я хочу получить доступ к оптовым ценам, записям вебинаров и прочей закрытой информации на сайте
Нажимая на кнопку Вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности
Made on
Tilda